Víkendové semináre pre ženy v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov
s etikoterapeutkou Beátou Hlohovskou, ktorá už 25 rokov pomáha ľuďom na ceste k liečeniu a sebaspoznaniu. Sprevádza spolu s lektorkou ženských kruhov Kristínou Dubajovou.

Dá sa prihlásiť na samostatný víkend, alebo na celý cyklus víkendov.

„Žena,ktorá nájde seba samú, stáva sa samostatná, dôstojná, vnímavá svojej hodnoty, prestáva byť odkázaná na hodnotenie a pozornosť okolia. Vnútorná sloboda jej umožňuje nadviazať a žiť plnohodnotný partnerský život.“

Archetypy s ktorými budeme na jednotlivých víkendoch pracovať, sú základné PRA- sily, vďaka ktorým naše vedomie nachádza smer a prístup k hlbším pravdám nášho sveta. Sú súčasťou každej ženy. Na základe archetypov v sebe môže žena identifikovať, ktoré črty, vlastnosti sú v jej živote zdravo rozvinuté a ktoré sú naopak potlačené, alebo sa im nedostáva dostatok priestoru.

Táto cesta pomáha zvedomiť miesta v nás, ktoré potrebujú pozornosť, aby boli vytiahnuté na svetlo vedomia a tak staré zranenia preliečené, prijaté a teda uzdravené.

Ženský kruh to je bezpečie, to je výživa pre našu dušu, posilnenie a podpora, tak aby sme mali z čoho rozdávať pre svoje deti, rodiny, partnerov, prácu…

Tanec, divoký aj nežný, a práca s telom je oslobodzujúca a navracia nás ku kontaktu so životom samotným.

Víkendové semináre ponúkajú väčší priestor na hlbokú transformačnú cestu do hlbín vlastnej duše, aby sme nakoniec vyšli premenené do krásy a vitality tela, a svetla vedomia.

Tak nastúp na svoju cestu VEDOMÁ ŽENA!

Termíny a témy víkendových seminárov 2024:
(dá sa prihlásiť na samostatný víkend, alebo na celý cyklus víkendov)

 • 22. – 24. marec 2024 – Panna, Deva
  Vstup na cestu ženy. Liečenie prvej menštruácie a zranení vnútorného dieťaťa – dary menštruačného cyklu.
 • 19. – 21. apríl 2024 – Milenka
  Prijatie tela, zmyselnosť, sexualita, partnerstvo, plodnosť, intimita, láska.
 • 24. – 26. máj 2024 – Divoška
  Autenticita, spontánnosť, divokosť, odvaha žiariť a byť sama sebou, prepojenie s prírodou a sloboda.
 • 12. – 14. 7. júl 2024 – Matka
  Liečenie zranení súvisiacich s materstvom, vzťahu s matkou, témy vedomého rodičovstva.
 • 27. – 29. september 2024 – Čarodejka a Kňažka
  Mágia v každodennom živote, v každej žene je čarodejka, liečiteľka, šamanka i kňažka.
 • 25. – 27. október 2024 – Vedma
  Prijatie starnutia, smrť a znovuzrodenie, hlboká múdrosť, skúsenosti, vnútorný pokoj, mystériá života-smrti-života.
 • 6. – 8. december 2024 – Vedomá žena a archetyp Kráľovná
  Oslava cesty ženy.


Vedomé partnerstvo:

 • 9. – 11. Február 2024 – samostatne prichádzajéce ženy a samostatne prichádzajúci muži
 • 23. – 25. február 2024 – Pre PÁRY

Miesto: Penzión na slnečnej stráni Vyhne, www.naslnecnejstrani.sk
Cena za jeden víkend (ubytovanie, strava a lektorné) : 250.-eur
(za seminár Divoška a aj za seminár Vedomé partnerstvo je suma vyššia na 270.- eur za víkend, nakoľko na časť práce pristupuje ďalší lektor)
Prihlášky na kristina@arunka.sk alebo len SMS 0907 726 961.

Lektorky:
Beáta Hlohovská, www.vzajomnost.sk
Etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a je spoluzakladateľkou a lektorkou Univerzity vedomého života www.vedomaskola.sk.

Kristína Dubajová , www.arunka.sk
Sprevádza ženské kruhy a prechodové obrady pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou žien sprievodnýň novodobými obradmi – školou kňažiek Živeny.
Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka, CD Kolo života a CD Kolo láskya aktálne nový album Obradné liečivé piesne www.koloroka.sk.

Vstupenky si môžete zakúpiť TU.

Návod na šťastie a úspech už hľadal určite skoro každý z nás. Poďme sa spoločne inšpirovať známym slovenským spisovateľom Jozefom Banášom a zvučnými menami Štefánikom, Baťom či Stodolom.
Jozef Banáš, ako najobľúbenejší autor bestsellerov na Slovensku nás jednoznačne má čím obohatiť a to na základe svojich skúseností, cestovateľských zážitkov a pohľadu na život, či múdrosť velikánov.
Prijmite od nás touto cestou pozvanie do príjemných priestorov Spoločenskej sály v Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici (Lazovná 9) v ešte zaujímavejšej spoločnosti obľúbeného slovenského prozaika.

Vzhľadom na obmedzený počet miest sa s kúpou lístka neváhajte poponáhľať.

O AUTOROVI:

Jozef Banáš – patrí medzi najpredávanejších slovenských spisovateľov. O svojich knihách prednášal a besedoval v dvadsiatich krajinách. Dan Brown ho označil za hľadača pravdy a 14. dalajláma počas stretnutia v Kašmíre požehnal jeho úsilie zbližovať ľudí. Celkový počet jeho predaných kníh na Slovensku prekročil 420 tisíc kusov. Je členom Spolku slovenských spisovateľov, manželka Mária je keramička, dcéra Adela moderátorka
a dcéra Mária prekladateľka z nemeckej a anglickej literatúry. Ako zároveň najprekladanejší slovenský spisovateľ je nositeľom ocenení Zlatá kniha, Platinová kniha, Cena SC PEN, Cena Slovenských pohľadov, Panta Rhei Awards, Čitateľský top titul, Kniha roka, Kniha Kysúc, Zlaté pero Ladislava Ťažkého, Prémia Vladimíra Ferka, Slovenský Avatar, Hlavná cena Literárneho fondu za román „Prebijem sa! Štefánik“, ktorý sa v roku 2020 stal odporúčanou literatúrou. Za film Začiatok sezóny získal v roku 1989 hlavnú cenu na filmovom festivale Parco Mondo, Varallo Sesia, Taliansko a druhú cenu Strieborný strapec na 15. medzinárodnom filmovom festivale Santarem v Portugalsku. V roku 2011 sa s románom Zóna nadšenia (Jubelzone) stal finalistom nemeckej literárnej ceny Johanna Gottfrieda Seumeho, v roku 2020 obdržal Národnú cenu Ruska za román „Prebijem sa!

Štefánik“ a českú cenu Václava Matěja Krameriusa. Jeho diela boli uverejnené v Českej republike, Poľsku, Nemecku, Rusku, Ukrajine, Maďarsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku, Portugalsku, Bulharsku, Indii, Turecku, Sýrii, Egypte, Španielsku, USA, Chorvátsku, Srbsku, Azerbajdžane. Román Kód 1 vyšiel v najväčšom indickom vydavateľstve Rajpal & Sons, magazín španielskej kráľovskej futbalovej federácie Fútbol priniesol jeho poviedku Messiho zázrak. V roku 2019 vydal Odeon jeho preklad eseje Stefana Zweiga: Vor dem Sturm (Pred búrkou) Mimoriadne úspechy zožal so svojimi biografickými a motivačnými románmi Prebijem sa! Štefánik a Som Baťa, dokážem to! V roku 2021 ho čitatelia zvolili v ankete Panta Rhei Awards do trojice najobľúbenejších slovenských spisovateľov za Dominikom Dánom a Milanom Lasicom.

Jozef Banáš vydal štyridsaťštyri kníh, z toho dvadsaťpäť v zahraničí. Mnohé dosahujú desaťtisícové náklady – román Kód 9, z ktorého sa predalo vyše 55 tisíc výtlačkov, je jedným z najúspešnejších románov v histórii slovenskej literatúry. Ročne absolvuje okolo osemdesiat besied a autogramiád.

Organizátor podujatia: Združenie občanov „VZÁJOMNOSŤ“ / vzajomnost.sk

Každý človek má v sebe schopnosť tvoriť svoj život aj tento svet krajším, bohatším a zmysluplným.
Ale na to, aby sa táto schopnosť naplnila, potrebuje v sebe nájsť silu a odvahu, ktorými svoj zámer zhmotní.

Čaká nás ďalší spoločný zážitkový víkend v nádhernej prírode Štiavnických vrchov so živou stravou a láskyplným zázemím. Unikátne prepojenie ľudí, ktorí si v bezpečnom priestore doprajú posunúť svoje hranice, ktorých sa doposiaľ neodvážili ani dotknúť.

 • 8. – 10. marec 2024 – víkend s témou ODVAHA

PRE VIAC INFO
Maťa Menšíková
@fesanda_klub
0911 568 377
mensikova@mensik.sk

Priatelia, cítite, že stále niekde hlboko vo vás sa niečo bráni uvoľniť sa?
Napriek tomu, že svoje tiene prijímate, máte zvedomené svoje vzorce, pomenované väčšinu strachov?

Je skvelý pocit, keď cítime radosť a príliv energie. Ale keď sa znenazdania stratí a ovládne nás emócia, o ktorej sme si mysleli, že už bola spracovaná, pustená, alebo sa opäť vynorí niejaké presvedčenie, naše egíčko zbesilo reaguje. A vy viete, že to nie je o nedostatku informácií, ale o nedostatku energie, sily.

Budúci rok Draka nás čaká veľká žatva, pravda nás preverí, či sme uviazli len v povrchu ezokecov o láske, alebo sme naozaj celí odhodlane vstúpili do procesu premien. Na ceste k duchu sa nedá nič obísť, oklamať, preskočiť, vesmír nás nie zrovna príjemne hodí späť. Transformácia vedomia sa deje cez naše hmotné telo, štruktúru DNA, cez uvoľňovanie vzorcov až z bunkovej úrovne.

S Martina Menšíková sme pripravili zážitkový seminár, pre telo aj dušu, aby sme umožnili uvoľniť všetky skryté putá, návyky cez ktoré sa strácala tak potrebná energia.

Zámerom je cvičeniami, čakrovou jógou, hrami, meditáciami, etikosprevádzanim a uvoľnením sa v divokom tanci so Simona Horňáková, stretnúť sa so svojím čistým, seba milujúcim Ja, ktoré je zdrojom, prameňom vlastnej energie, vlastnej múdrosti, navigácie v živote. Aby sa každý stal sám sebe liečiteľom, sprievodcom, slobodným, vedomým tvorcom svojho života.

Začíname začiatkom februára, v Penzióne na Slnečnej stráni, Vyhne. Ak máte záujem, volajte, píšte na tel. +421911568377.

Tešíme sa na vás, na energiu lásky, spolupatričnosti a podpory, ktorú spoločne vytvoríme.

Vzorce Života a Kvantová filozofia je spojením všetkých moderných vedných odborov za účelom vypracovania modelu sveta ako celku. Chápaním sveta ako celku zanikajú problémy a nedostatky spôsobené jeho delením a triedením. Tento unikátny filozofický systém poskytuje znovuobjavenie vnímania sveta, života, životných ciest a možností
v takej forme, v akej ju videli pradávne civilizácie, ktoré tu žili pred nami, či dokonca pradávne bytosti, ktoré stáli na počiatku zrodenia nášho sveta.
Primárnym nástrojom kvantovej filozofie je aplikácia elementárnych procesov kvantovej mechaniky medzi elementárne procesy všetkých filozofických a náboženských smerov. Je to jedinečný spôsob chápania súvislostí. Chápanie filozofických a technických súvislostí nám umožňuje s nimi pracovať v takej miere, v ktorej to separátne nie je možné. Dá sa teda povedať, že sa jedná o nový systém chápania nášho života, možnosti jeho uchopenia a narábania sním. Tvorcami teórie je Ing. Matej Hlohovský a Mgr. Marcela Šípošová.

Ponúkame:

Môžete si objednať prednášku 1,5h – 4h
Semináre pre mužov a ženy
Osobné konzultácie a poradenstvo / práca, vzťahy, partnerstvo, zdravie

Objednávky na:
e-mail: marcelasiposova@m3d.sk
tel.: 0948 733 965

Pravidelné semináre etikoterapie pre študentov Univerzity vedomého života. Viac informácií na vedomaskola.sk